2. Procedure
Procedure
Titel: Afvaldienstverlening
Beschrijving: Afvaldienstverlening voor alle locaties van Kentalis € 2.400.000
Interne identificatiecode: Kentalis-2025-VL-AF
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90511000 Diensten voor ophalen van vuilnis
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Afvaldienstverlening voor alle locaties van Kentalis
Interne identificatiecode: 1