Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
SCAN Wellhead systems & services
Referentienummer: GTO-22-T22-DR-17
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 45255500 Boor- en exploratiewerkzaamheden
II.1.4.
Korte beschrijving
Supply of Wellhead Systems (on a purchase basis) and related installation, maintenance and de-installation services for the SCAN Geothermal Research Project, for onshore geothermal wells in the Netherlands.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 42131300 Spuitkruisen en andere klepconstructies, 43612400 Boorputkoppen, 43612700 Apparatuur voor boorputkop
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding