681435-2025 - Resultaat
Nederland – Kantine- en cateringdiensten – Catering
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Catering
Beschrijving: De SVB wenst een overeenkomst te sluiten voor de catering en banqueting op al haar locaties (uitgezonderd Utrecht DZW). De waarde van de opdracht wordt geraamd op 8 x ca. €660.000,- voor de aanneemsom en 8x € 200.000,- voor Banqueting, exclusief BTW en exclusief indexatie per jaar. Totaal komt dat neer op een geschatte waarde van € 6.880.000,- exclusief BTW voor de maximale looptijd van de opdracht van 8 jaar (dat is inclusief eventuele optiejaren).
Interne identificatiecode: EA2023049
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese openbare procedure voor het contracteren van 1 nieuwe leverancier
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55500000 Kantine- en cateringdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Deze opdracht bevat 1 perceel
Interne identificatiecode: 1