681575-2024 - Mededinging
Nederland – Medische hulpmiddelen – WMO Woningaanpassingen gemeente Nissewaard
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: WMO Woningaanpassingen gemeente Nissewaard
Beschrijving: De aanbestedende dienst heeft als doelstelling het onderbrengen van woningaanpassingen bij één aanbieder, hetgeen mogelijk leidt tot prijsvoordelen en op zijn minst tot een snellere, effectievere en efficiëntere uitvoering. Maximale contractwaarde 3,1 miljoen
Interne identificatiecode: INK22-12-50
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Geraamde waarde is boven de grens voor Europese aanbestedingen. De marktconsultatie heeft laten zien dat er enkele aanbieders in deze specifieke markt zijn en derhalve een selectiefase niet noodzakelijk wordt geacht.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33196000 Medische hulpmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: WMO Woningaanpassingen (zie productenlijst)
Beschrijving: WMO Woningaanpassingen om ervoor te zorgen dat volwassenen, ouderen en kinderen met indicatie beter/langer thuis kunnen blijven wonen. Maximaal 3,1 miljoen contractwaarde.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Het doel van de Aanbestedende Dienst is het sluiten van de raamovereenkomst voor een periode van drie (3) jaar, met ingang van 1 maart 2025, van rechtswege eindigend op 1 maart 2028. De Aanbestedende Dienst kan met de Opdrachtnemer overeenkomen, dat de raamovereenkomst met één (1) jaar wordt verlengd. De maximale looptijd van de Overeenkomst is vier jaar.