2. Procedure
Procedure
Titel: 10600105202 – OM – Projectleider Impactbepaling Modernisering WvS
Beschrijving: Het OM wenst een Projectleider Impactbepaling Modernisering WvS in te huren.
Interne identificatiecode: 10600105202
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Hoeveelheid: 528 uur