2. Procedure
Procedure
Titel: Word DTP
Beschrijving: WUR wenst een Overeenkomst af te sluiten met een Opdrachtnemer voor het vormgeven van rapporten en het ontwikkelen van sjablonen in Word met een initiële looptijd van twee (2) jaar met tweemaal een optie tot verlenging van een (1) jaar.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79553000 Desktop-publishing-diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79340000 Reclame- en marketingdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000