682025-2025 - Mededinging
Nederland – Bestratingsmateriaal – Raamovereenkomst betonnen verhardingsmateriaal - gemeente Nunspeet
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst betonnen verhardingsmateriaal - gemeente Nunspeet
Beschrijving: Deze Europese aanbestedingsprocedure wordt gehouden om voor 4 percelen een overeenkomst af te sluiten met 1 leverancier (per perceel) voor de levering van betonstraatstenen aan de gemeente Nunspeet. De gemeente Nunspeet is verantwoordelijk voor de aanleg en onderhoud van de openbare weg. Het gaat hierbij om alle openbare wegen, dat wil zeggen hoofdwegen, woonstraten, fietspaden, voetpaden, pleinen en parkeerplaatsen. Voor de aanleg en het onderhoud is een aanzienlijke hoeveelheid bestratingsmateriaal noodzakelijk welke allen voldoet aan de kwaliteitseisen die de gemeente stelt. Via deze aanbesteding wordt een raamovereenkomst voor de levering van gebakken bestratingsmateriaal afgesloten. Deze aanbesteding betreft een Europese aanbesteding ten behoeve van Leveringen en vindt plaats op basis van de Aanbestedingswet 2012 (AW).
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44113100 Bestratingsmateriaal
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Gladde betontegels
Beschrijving: Er wordt in dit perceel gevraagd om betontegels met glad afgewerkt profiel aan de onderzijde
Perceel: LOT-0002
Titel: Betonstraatstenen
Perceel: LOT-0003
Titel: Betonbanden
Perceel: LOT-0004
Titel: Profiel betontegels