Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71631000 Technische inspectiediensten
Plaats van uitvoering
Postadres: Grote Markt 1
Stad: Sint-Niklaas
Postcode: 9100
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Sint-Niklaas (BE236)