68261-2025 - Mededinging
Nederland – Bouwwerkzaamheden – Vijzelen woningen 'De Kamp' te Well
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Vijzelen woningen 'De Kamp' te Well
Beschrijving: De werkzaamheden bestaan uit het opvijzelen van 4 woningen, het slopen van 1 woning en bouwklaar opleveren van 1 kavel, en het aanhelen en aanpassen van de omringende infrastructuur. De beschreven werkzaamheden maken onderdeel uit van het project Gebiedsontwikkeling Groene Rivier Well als onderdeel van het Hoogwaterbeschermingsprogramma Waterschap Limburg (hierna HWBP WL). De werkzaamheden bestaan uit het opvijzelen van 4 woningen, het slopen van 1 woning en bouwklaar opleveren van 1 kavel, en het aanhelen en aanpassen van de omringende infrastructuur.
Interne identificatiecode: 2024-Z446
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45210000 Bouwen van gebouwen, 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De Werkzaamheden bestaan uit het opvijzelen van 4 woningen, het slopen van 1 woning en bouwklaar opleveren van 1 kavel, en het aanhelen en aanpassen van de omringende infrastructuur. De werkzaamheden bestaan uit het opvijzelen van 4 woningen, het slopen van 1 woning en bouwklaar opleveren van 1 kavel, en het aanhelen en aanpassen van de omringende infrastructuur.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 45100000 Bouwrijp maken van terreinen, 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 45400000 Afwerking van gebouwen