2. Procedure
Procedure
Titel: 16258 | Realisatie integrale beveiligingsmaatregelen Justitieel Complex Zeist te Soesterberg
Beschrijving: Justitieel Complex Zeist is gevestigd aan de Richelleweg 13 te Soesterberg. Het complex huisvest zowel doelgroepen uit het strafrecht, als vreemdelingen die het land moeten verlaten. De opdracht betreft het vervangen van diverse binnen beveiligingsinstallaties, de realisatie van een nieuwe centrale meldkamer, de voorbereiding op implementatie Rijkspas en het realiseren van een redundant glasvezelnetwerk binnen de ringmuur van JC Zeist. De werkzaamheden vinden plaats op meerdere bouwdelen/locaties van het complex maar alleen binnen de ringmuur. Overzicht algemene kenmerken Disciplines: Bouwkunde, civiel, constructie, (brand)beveiliging, ICT, bouwfysica, elektrotechniek, werktuigbouwkunde.
Interne identificatiecode: 16258
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1