See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren van interventiemateriaal voor het magazijnbeheer van Brandweer Westhoek
Beschrijving: Brandweer Westhoek wenst een opdracht uit te schrijven om vaste leveranciers te verkrijgen voor haar interventiemateriaal gedurende een periode van 24 maand.
Interne identificatiecode: PPP1BH-1079/6066/AD / 1426 / 2026 /1048
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 35000000 Uitrusting voor veiligheid, brandweer, politie en leger
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Buisafdichtkussen 600-1200 1,5 BAR
Beschrijving: Buisafdichtkussen 600-1200 1,5 BAR
Interne identificatiecode: AD / 1426 / 2026 /1048_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Straalpijp met ingebouwde navulbare patroonhouder
Beschrijving: Straalpijp met ingebouwde navulbare patroonhouder
Interne identificatiecode: AD / 1426 / 2026 /1048_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Zeeppatroon
Beschrijving: Vermoedelijke hoeveelheid: 150 stuks per jaar
Interne identificatiecode: AD / 1426 / 2026 /1048_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Straalpijp G-Force
Beschrijving: Straalpijp G-Force
Interne identificatiecode: AD / 1426 / 2026 /1048_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Lage druk straalpijp
Beschrijving: Lage druk straalpijp
Interne identificatiecode: AD / 1426 / 2026 /1048_5
Perceel: LOT-0006
Titel: Mobiele rookstopper
Beschrijving: Mobiele rookstopper
Interne identificatiecode: AD / 1426 / 2026 /1048_6
Perceel: LOT-0007
Titel: Monitor: Onbemand oscillerend waterkanon met afsluitbeveiliging
Beschrijving: Monitor: Onbemand oscillerend waterkanon met afsluitbeveiliging
Interne identificatiecode: AD / 1426 / 2026 /1048_7
Perceel: LOT-0008
Titel: Verdeelstuk met schroefkranen
Beschrijving: Verdeelstuk met schroefkranen
Interne identificatiecode: AD / 1426 / 2026 /1048_8
Perceel: LOT-0009
Titel: Standpijp ND80 + Standpijpsleutel #20
Beschrijving: Standpijp ND80 + Standpijpsleutel #20
Interne identificatiecode: AD / 1426 / 2026 /1048_9
Perceel: LOT-0010
Titel: Robuuste draagbare schijnwerper
Beschrijving: Robuuste draagbare schijnwerper
Interne identificatiecode: AD / 1426 / 2026 /1048_10
Perceel: LOT-0011
Titel: Herlaadbare Handlampen LED
Beschrijving: Herlaadbare Handlampen LED
Interne identificatiecode: AD / 1426 / 2026 /1048_11
Perceel: LOT-0012
Titel: Persslang 45 mm 20 meter DSP
Beschrijving: Persslang 45 mm 20 meter DSP
Interne identificatiecode: AD / 1426 / 2026 /1048_12
Perceel: LOT-0013
Titel: Persslang 70 mm 20 meter DSP
Beschrijving: Persslang 70 mm 20 meter DSP
Interne identificatiecode: AD / 1426 / 2026 /1048_13
Perceel: LOT-0014
Titel: Double Jacket persslang 45 mm 20 Meter
Beschrijving: Double Jacket persslang 45 mm 20 Meter
Interne identificatiecode: AD / 1426 / 2026 /1048_14
Perceel: LOT-0015
Titel: Persslang 45 mm 10 meter DSP
Beschrijving: Persslang 45 mm 10 meter DSP
Interne identificatiecode: AD / 1426 / 2026 /1048_15