683538-2025 - Resultaat
Nederland – Afvalverzameling en –verwerking – Verwerking van GFE-T 1-D-06530-24
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Verwerking van GFE-T 1-D-06530-24
Beschrijving: De verwerking van GFE-T afval heeft betrekking op: het in ontvangst nemen op de verwerkingslocatie, het in eigendom overnemen, het bewerken/sorteren, het recyclen/verwerken minimaal conform de vingerende wet- en regelgeving en het Landelijk Afvalbeheerplan 3 (en eventuele opvolgende versies hiervan). De verwachte omvang (Totaal (in tonnen)): 2025: 14700 2026: 17300 2027: 19500 2028: 21700 Als gunningscriteria worden de CO2 kosten en de verwerkingskosten gehanteerd. De optelsom van beiden bepalen de uiteindelijke inschrijfprijs. De inschrijver met de laagste inschrijfprijs heeft de economisch meest voordelige inschrijving.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europees openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
Aanvullende classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu, 90513000 Diensten voor het verwerken en storten van ongevaarlijk afval en vuilnis
5. Perceel
Perceel: LOT-0000