68359-2023 - MededingingNederland-Nuth: Gezondheidszorg en maatschappelijk werk
Sociale en andere specifieke diensten – overheidsopdrachten
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Wmo-begeleiding 2024 EV Gemeente Beekdaelen
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
85000000 Gezondheidszorg en maatschappelijk werk
II.1.4.
Korte beschrijving
De gemeente Beekdaelen beschikt momenteel over samenwerkingsovereenkomsten met meerdere zorgaanbieders voor het leveren van Wmo-begeleiding. Echter deze samenwerkingsovereenkomsten lopen per 31 december 2023 af. Derhalve is de gemeente Beekdaelen voornemens om middels een Europese aanbestedingsprocedure met geschikte zorgaanbieders raamovereenkomsten af te sluiten voor het leveren van dienstverlening rondom de Wmo-begeleiding. De ingangsdatum van deze nieuwe raamovereenkomst is 1 januari 2024.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De indicatie opdrachtwaarde is 3,2 miljoen euro per jaar