683747-2025 - Mededinging
Nederland – Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden – Keringen 2026 – 2030 (DIG-17662)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Keringen 2026 – 2030 (DIG-17662)
Beschrijving: Opdrachtgever wenst onderhoud te laten uitvoeren aan zowel haar primaire als regionale keringen. Opdrachtgever wenst professionele, proactieve Opdrachtnemers te contracteren die de benodigde inzet van Opdrachtgever tot een minimum weten te beperken zonder verlies van kwaliteit. Niet limitatieve opsomming van veel voorkomende werkzaamheden: Voorbereiding en jaarplannen; - Oriëntatie-KLIC - Afstemming met ingelanden - Jaarplanning, kwalititeitsplan, V&G-plan, Flora & Fauna-plan. Locatiebezoek en offerte opstellen; - Locatiebezoek, inmeten, proefsleuven graven - Hoeveelhedenstaat en offerteopstellen Technische ontwerpen; - Voorlopig ontwerp, definitief ontwerp - Verkeersplannen - Vergunningsaanvraag Werkvoorbereiding; - KLIC-graafmelding - Toegang en toestemming regelen Uitvoering; - Ophogen - Aanbrengen steunberm / talud overlaging - Scheurherstel - Aanleggen drainage - Herstellen erosieschade - Aanbrengen kleikisten en verhelpen lekkages - Aanbrengen oeverconstructies, beschoeiing en damwanden - Klachtenafhandeling Afronding - Opstellen revisie - Aanleveren opleverdossier
Interne identificatiecode: DIG-17662
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Deze aanbesteding heeft geen percelen
Beschrijving: Opdrachtgever wenst onderhoud te laten uitvoeren aan zowel haar primaire als regionale keringen. Opdrachtgever wenst professionele, proactieve Opdrachtnemers te contracteren die de benodigde inzet van Opdrachtgever tot een minimum weten te beperken zonder verlies van kwaliteit. Niet limitatieve opsomming van veel voorkomende werkzaamheden: Voorbereiding en jaarplannen; - Oriëntatie-KLIC - Afstemming met ingelanden - Jaarplanning, kwalititeitsplan, V&G-plan, Flora & Fauna-plan. Locatiebezoek en offerte opstellen; - Locatiebezoek, inmeten, proefsleuven graven - Hoeveelhedenstaat en offerte opstellen Technische ontwerpen; - Voorlopig ontwerp, definitief ontwerp - Verkeersplannen - Vergunningsaanvraag Werkvoorbereiding; - KLIC-graafmelding - Toegang en toestemming regelen Uitvoering; - Ophogen - Aanbrengen steunberm / talud overlaging - Scheurherstel - Aanleggen drainage - Herstellen erosieschade - Aanbrengen kleikisten en verhelpen lekkages - Aanbrengen oeverconstructies, beschoeiing en damwanden - Klachtenafhandeling Afronding; - Opstellen revisie - Aanleveren opleverdossier
Interne identificatiecode: 1