684163-2026 - Mededinging
Nederland – Wegenonderhoud – Raamovereenkomst DVO Civiel 2027-2030
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst DVO Civiel 2027-2030
Beschrijving: De opdracht betreft het Dagelijks verzorgend onderhoud binnen de gemeente Almere, middels een RAW raamovereenkomst, waarbij Almere/de opdracht opgedeeld is in 6 percelen. Totaal budgetten. Onderstaande budgetten zijn indicatief, sterk afhankelijk van interne programmering. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend t.a.v. de (deel)opdracht(en). NB: De genoemde maximum bedragen geven een indicatie van de omvang van de opdracht. Gedurende de looptijd van de raamovereenkomst 3 jaar en 11 maanden, incl. optiejaren, zal het maximumbedrag van: Perceel 1 – DVO Civiel gebied Haven SRU-10-27-007-D00 € 5.000.000,-                                         Perceel 2 – DVO Civiel gebied Poort SRU-40-27-007-D00 € 2.500.000,-             Perceel 3 – DVO Civiel gebied Buiten en Hout SRU-30-27-007-D00 € 6.000.000,- Perceel 4 – DVO Civiel gebied Stad excl. Centrum SRU-21-27-007-D00 € 8.000.000,- Perceel 5 – DVO Civiel gebied Stad Centrum SRU-20-27-007-D00 € 3.500.000,- Perceel 6 – DVO Civiel Dreven, busbanen, buitenwegen en kruisingen met hoofdfietspaden SRU-00-27-007-D00 €1.300.000,-
Interne identificatiecode: SRU-00-22-161-D01
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie leidraad
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233141 Wegenonderhoud
Aanvullende classificatie (cpv): 34992200 Verkeersborden, 45233161 Aanleggen van trottoirs, 45233222 Bestratings- en asfalteerwerkzaamheden, 45233223 Vernieuwen van rijbaanwegdek, 45233290 Plaatsen van verkeersborden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Raamovereenkomst DVO Civiel 2027-2031
Beschrijving: De opdracht betreft het Dagelijks verzorgend onderhoud binnen de gemeente Almere, middels een RAW raamovereenkomst, waarbij Almere/de opdracht opgedeeld is in 6 percelen. Totaal budgetten. Onderstaande budgetten zijn indicatief, sterk afhankelijk van interne programmering. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend t.a.v. de (deel)opdracht(en). NB: De genoemde maximum bedragen geven een indicatie van de omvang van de opdracht. Gedurende de looptijd van de raamovereenkomst 3 jaar en 11 maanden, incl. optiejaren, zal het maximumbedrag van: Perceel 1 – DVO Civiel gebied Haven SRU-10-27-007-D00 € 5.000.000,-
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Bij de opdracht zijn geen andere opties opgenomen dan de optie tot verlenging van 2 optiejaren.
Perceel: LOT-0002
Beschrijving: De opdracht betreft het Dagelijks verzorgend onderhoud binnen de gemeente Almere, middels een RAW raamovereenkomst, waarbij Almere/de opdracht opgedeeld is in 6 percelen. Totaal budgetten. Onderstaande budgetten zijn indicatief, sterk afhankelijk van interne programmering. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend t.a.v. de (deel)opdracht(en). NB: De genoemde maximum bedragen geven een indicatie van de omvang van de opdracht. Gedurende de looptijd van de raamovereenkomst 3 jaar en 11 maanden, incl. optiejaren, zal het maximumbedrag van: Perceel 2 – DVO Civiel gebied Poort SRU-10-27-007-D00 € 2.500.000,-
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Beschrijving: De opdracht betreft het Dagelijks verzorgend onderhoud binnen de gemeente Almere, middels een RAW raamovereenkomst, waarbij Almere/de opdracht opgedeeld is in 6 percelen. Totaal budgetten. Onderstaande budgetten zijn indicatief, sterk afhankelijk van interne programmering. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend t.a.v. de (deel)opdracht(en). NB: De genoemde maximum bedragen geven een indicatie van de omvang van de opdracht. Gedurende de looptijd van de raamovereenkomst 3 jaar en 11 maanden, incl. optiejaren, zal het maximumbedrag van: Perceel 3 – DVO Civiel gebied Buiten en Hout SRU-30-27-007-D00 € 6.000.000,-
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Beschrijving: De opdracht betreft het Dagelijks verzorgend onderhoud binnen de gemeente Almere, middels een RAW raamovereenkomst, waarbij Almere/de opdracht opgedeeld is in 6 percelen. Totaal budgetten. Onderstaande budgetten zijn indicatief, sterk afhankelijk van interne programmering. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend t.a.v. de (deel)opdracht(en). NB: De genoemde maximum bedragen geven een indicatie van de omvang van de opdracht. Gedurende de looptijd van de raamovereenkomst 3 jaar en 11 maanden, incl. optiejaren, zal het maximumbedrag van: Perceel 4 – DVO Civiel gebied Stad excl. Centrum SRU-21-27-007-D00 € 8.000.000,-
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Beschrijving: De opdracht betreft het Dagelijks verzorgend onderhoud binnen de gemeente Almere, middels een RAW raamovereenkomst, waarbij Almere/de opdracht opgedeeld is in 6 percelen. Totaal budgetten. Onderstaande budgetten zijn indicatief, sterk afhankelijk van interne programmering. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend t.a.v. de (deel)opdracht(en). NB: De genoemde maximum bedragen geven een indicatie van de omvang van de opdracht. Gedurende de looptijd van de raamovereenkomst 3 jaar en 11 maanden, incl. optiejaren, zal het maximumbedrag van: Perceel 5 – DVO Civiel gebied Stad Centrum SRU-20-27-007-D00 € 3.500.000,-
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Beschrijving: De opdracht betreft het Dagelijks verzorgend onderhoud binnen de gemeente Almere, middels een RAW raamovereenkomst, waarbij Almere/de opdracht opgedeeld is in 6 percelen. Totaal budgetten. Onderstaande budgetten zijn indicatief, sterk afhankelijk van interne programmering. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend t.a.v. de (deel)opdracht(en). NB: De genoemde maximum bedragen geven een indicatie van de omvang van de opdracht. Gedurende de looptijd van de raamovereenkomst 3 jaar en 11 maanden, incl. optiejaren, zal het maximumbedrag van: Perceel 6 – DVO Civiel Dreven, busbanen, buitenwegen en kruisingen met hoofdfietspaden SRU-00-27-007-D00 €1.300.000,-
Interne identificatiecode: 6