684182-2022 - MededingingNederland-'s-Gravenhage: Dienstverlening door ingenieurs
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Advisering en expertise op het gebied van Energieprestatie van de gebouwde omgeving
Referentienummer: 202207186
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71300000 Dienstverlening door ingenieurs
II.1.4.
Korte beschrijving
Doel van de aanbesteding is het selecteren van maximaal 5 Raamcontractanten die de teams Duurzaam Bouwen ondersteunen door het uitvoeren van specifieke, resultaatgerichte opdrachten , zoals onderzoek en (strategische) advisering, waarbij specialistische kennis van energieprestatie van gebouwen nodig is en het thema energetische verduurzaming van de gebouwde omgeving is.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
maximaal 2.500.000