2. Procedure
Procedure
Titel: Echotoestellen Cardiologie
Beschrijving: Middels huidige opdracht wenst de opdrachtgever over te gaan tot het afsluiten van een overeenkomst voor de levering van echotoestellen cardiologie (VH 5 stuks).
Interne identificatiecode: P7568
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33112000 Beeldvormingsapparatuur met behulp van echo, ultrageluid en doppler
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: P7568 - 1
Interne identificatiecode: 1