2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud klimaatinstallaties
Beschrijving: De opdracht voor beide percelen (regio noord perceel 1 en regio zuid perceel 2) omvat: • Het uitvoeren van preventief onderhoud en correctief onderhoud op de volgende assets: ventilatoren, luchtbehandelingskasten, airco’s, olie-/gasgestookte Centrale Verwarming-installaties en HVAC-systemen; • Het eenmalig inzichtelijk maken welke assets Oasen heeft m.b.t. klimaatinstallaties. • Het eenmalig opstellen en minimaal jaarlijks bijwerken van een Meer Jaren Onderhoudsplan (hierna: MJOP) met een horizon van 20 jaar; • Meedenken met Oasen over het MJOP-vervangingsbeleid
Interne identificatiecode: Onderhoud Klimaatinstallaties
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: 1.4.1. De niet-openbare procedure bestaat uit twee fasen: een selectiefase en een gunningfase. 1Oasen wil aan de hand van deze aanbesteding eerst (de selectiefase) komen tot een selectie van die gegadigden, (maximaal 4) per perceel die voldoen aan de gestelde geschiktheidseisen, dat wil zeggen gegadigden die in staat zijn en ook bewezen hebben, soortgelijke opdrachten met succes te kunnen realiseren. Na selectie nodigt Oasen de geselecteerde ondernemingen uit voor het doen van een inschrijving.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
Aanvullende classificatie (cpv): 45259300 Reparatie en onderhoud van verwarmingsinstallatie, 50720000 Reparatie en onderhoud van centrale verwarming, 50730000 Reparatie en onderhoud van koelinstallaties
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 2: regio Zuid
Beschrijving: Onderhoud klimaatinstallaties regio Zuid
Interne identificatiecode: Onderhoud Klimaatinstallaties regio Zuid
Opties:
Beschrijving van de opties: Gedurende de looptijd van de overeenkomst kan Oasen de diensten tevens inzetten voor: • Tijdelijke huisvesting tijdens de verbouwing van het hoofdkantoor; • Het hoofdkantoor na verbouwing. • Het districtskantoor en het magazijn.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 1: regio Noord
Beschrijving: Onderhoud klimaatinstallaties regio Noord
Interne identificatiecode: Onderhoud klimaatinstallaties regio Noord