684546-2024 - Resultaat
Nederland – Speeltuinuitrusting – Raamovereenkomst speeltoestellen gemeente Voorne aan Zee
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst speeltoestellen gemeente Voorne aan Zee
Beschrijving: Vervanging van speelplaatsen en speeltoestellen De raming van de Opdracht wordt door de gemeente geschat op €300.000 voor 2024, €180.000 voor 2025, €125.000 voor 2026 en €125.000 voor 2027. Aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 37535200 Speeltuinuitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 43325000 Uitrusting voor parken en speelplaatsen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Raamovereenkomst speeltoestellen
Beschrijving: Zie leidraad Zie leidraad
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De gemeente gaat een Overeenkomst aan voor de periode van 2 jaar, met de mogelijkheid om eenmaal met twee jaar te verlengen.