684887-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – 1-D-03910-24 Inhuurkrachten Stadsbeheer
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: 1-D-03910-24 Inhuurkrachten Stadsbeheer
Beschrijving: Deze aanbesteding gaat over de inhuur van diverse functies op afroep ten behoeve van cluster Stadsbeheer van de gemeente Rotterdam.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Schone Circulaire Stad
Beschrijving: zie aanbestedingsdocumenten
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Openbare werken
Beschrijving: zie documentatie
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Toezicht en Handhaving