2. Procedure
Procedure
Titel: Vrijwillige transparantie Gezinsopvang
Beschrijving: Na gedegen marktonderzoek is gebleken dat Stichting Noodopvang Haaglanden (SNH) de enige partij is die (77 plekken voor) gezinsopvang kan aanbieden en daarbij ook de noodzakelijke vorm en intensiteit van sociaal beheer kan uitvoeren. In mei 2023 is een (openbare) marktconsultatie uitgevoerd waarbij (onbekende) marktpartijen de mogelijkheid hebben gehad om te reageren. Uiteindelijk zijn hier twee reacties op gekomen waaruit is gebleken dat Stichting Noodopvang Haaglanden (SNH) de geformuleerde opdracht kan uitvoeren. Op basis van deze redenen acht de gemeente Den Haag het gerechtvaardigd om conform artikel 2.32 lid 1 sub b onder 2 Aanbestedingswet 2012 gebruik te maken van de procedure van onderhandeling zonder voorafgaande bekendmaking.
Interne identificatiecode: 221909103
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85311000 Maatschappelijke dienstverlening waarbij onderdak wordt verschaft
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: De te sluiten overeenkomst bevat 77 plekken voor gezinsopvang met een optie tot uitbreiding van 30% van het aantal woningen.