684924-2024 - Mededinging
Nederland – Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij – Onderhoudsbestek bermen Dantumadiel
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoudsbestek bermen Dantumadiel
Beschrijving: De opdracht betreft de uitvoering van het onderhoudsbestek Maaien Bermen en Taluds in gemeente Dantumadiel. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: • Maaien en klepelen van grasvegetatie in bermen en bermtaluds • Verzamelen van het maaisel • Toepassen van verkeersmaatregelen • Bijmaaien rondom bomen en overige obstakels • Activiteiten in het kader van de Wet Natuurbescherming Waarde van de raamovereenkomst is €170.000,-
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Maaien Bermen en Taluds
Beschrijving: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: • Maaien en klepelen van grasvegetatie in bermen en bermtaluds • Verzamelen van het maaisel • Toepassen van verkeersmaatregelen • Bijmaaien rondom bomen en overige obstakels • Activiteiten in het kader van de Wet Natuurbescherming
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Opdrachtgever wenst een optie tot verlenging op te nemen van drie (3) maal één (1) jaar.