684995-2026 - Mededinging
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Maaien bermen en watergangen Gemeente Deurne
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Maaien bermen en watergangen Gemeente Deurne
Beschrijving: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - maaien van bermen; - maaien van watergangen; - maaien van waterbergingen; - maaien van natuurvriendelijke oevers; - bijkomende werkzaamheden. Circa 19.400 are aan bermen, waterbergingen en rietvegetatie. Circa 310 km aan watergangen.
Interne identificatiecode: DN-2026-01
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie tot verlenging van 3x 1 jaar