685201-2026 - Mededinging
Nederland – Veiligheidscamera's – Raamovereenkomst voor de levering, installatie en onderhoud van camerasystemen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen - Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de levering, installatie en onderhoud van camerasystemen
Beschrijving: De opdracht omvat de integrale levering, installatie, configuratie, het beheer en preventief en correctief onderhoud van nieuwe en bestaande camerasystemen, inclusief bijbehorende hardware, software en licenties (exclusief generieke ICT-hardware en software). De bestaande infrastructuur is gekoppeld aan Milestone XProtect, dat als centraal VMS-platform wordt gebruikt. De opdrachtnemer is verantwoordelijk voor advies, ontwerp, levering, installatie, inbedrijfstelling en instandhouding van hoogwaardige en toekomstbestendige cameraoplossingen. Nieuwe camera’s moeten volledig interoperabel zijn met Milestone XProtect, functioneel gelijkwaardig zijn aan de bestaande camera’s. De levering omvat ook alle benodigde Milestone-licenties. Zie verder de Tender documenten in Mercell
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 35125300 Veiligheidscamera's
Aanvullende classificatie (cpv): 32323500 Videobewakingsuitrusting, 50343000 Reparatie en onderhoud van video-uitrusting, 51314000 Installatie van video-uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie Tender documenten