2. Procedure
Procedure
Titel: Taxaties Juwelen, edelmetalen, antiek en kunst
Beschrijving: Het taxeren van juwelen, edelmetalen (goud- en zilverwerken), antiek en kunst voor Domeinen Roerende Zaken. Perceel 1: € 750.000, - Perceel 2: € 125.000, -
Interne identificatiecode: IUC24-731
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: de aanbestedende dienst gebruikt een Europese Openbare aanbesteding om een Raamovereenkomst te sluiten voor het verzorgen van taxaties voor perceel 1: juwelen, edelmetalen perceel 2: antiek en kunst.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
Aanvullende classificatie (cpv): 92311000 Kunstwerken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: juwelen, edelmetalen (goud- en zilverwerken)
Beschrijving: Het taxeren van juwelen, edelmetalen (goud- en zilverwerken) € 750.000, -
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Mogelijkheid optie tot verlenging van twee keer één jaar
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: antiek en kunst
Beschrijving: Het taxeren van antiek en kunst € 125.000, - excl. btw
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 92311000 Kunstwerken