See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanbesteding Print- en kopieerpapier t.b.v. deelnemende instellingen van het FSR
Beschrijving: De aanbesteding Print- en kopieerpapier voor het FSR wordt uitgevoerd namens 33 instellingen. De penvoerder van de aanbesteding is het Da Vinci College. De opdracht die middels deze aanbesteding wordt gecontracteerd kan worden gedefinieerd als het leveren van print- en kopieerpapier. De financiële omvang bedraagt circa € 900.000,00 exclusief BTW op jaarbasis voor alle percelen. Aan dit bedrag kunnen geen rechten ontleend worden.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30197640 Contact- of ander kopieerpapier
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Werkveld Noord Nederland
Beschrijving: De deelnemende instellingen in perceel 1 zijn gevestigd in Noord Nederland. Meer informatie over de deelnemers is terug te vinden in bijlage 6 'Percelen, deelnemers en omvang'. Meer informatie over de omvang is terug te vinden in bijlage 6 'Percelen, deelnemers en omvang'.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De per individuele deelnemer af te sluiten raamovereenkomst gaat in op 1 januari 2024 en heeft een initiële looptijd van twee jaar waarna deelnemer nog de mogelijkheid heeft om de raamovereenkomst tweemaal met één jaar te verlengen. Deze ingangsdatum geldt voor alle deelnemende instellingen, met uitzondering van het Graafschap College. De raamovereenkomst met het Graafschap College gaat in op 1 februari 2026. De einddatum inclusief eventuele verlengingsopties blijft voor alle deelnemers, ongeacht de ingangsdatum van de raamovereenkomst, gelijk, namelijk 31 december 2027.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Werkveld Midden Nederland
Beschrijving: De deelnemende instellingen in perceel 2 zijn gevestigd in Midden Nederland. Meer informatie over de deelnemers is terug te vinden in bijlage 6 'Percelen, deelnemers en omvang'. Meer informatie over de omvang is terug te vinden in bijlage 6 'Percelen, deelnemers en omvang'.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Werkveld Zuid Nederland
Beschrijving: De deelnemende instellingen in perceel 3 zijn gevestigd in Zuid Nederland. Meer informatie over de deelnemers is terug te vinden in bijlage 6 'Percelen, deelnemers en omvang'. Meer informatie over de omvang is terug te vinden in bijlage 6 'Percelen, deelnemers en omvang'.
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4 Werkveld Heel Nederland
Beschrijving: De deelnemende instellingen in perceel 4 zijn gevestigd in heel Nederland. Meer informatie over de deelnemers is terug te vinden in bijlage 6 'Percelen, deelnemers en omvang'. Meer informatie over de omvang is terug te vinden in bijlage 6 'Percelen, deelnemers en omvang'.
Interne identificatiecode: 4