2. Procedure
Procedure
Titel: Gemeente Ermelo Teamleider Dienstverlening/Publiekszaken en Burgerzaken
Beschrijving: Gemeente Ermelo Teamleider Dienstverlening/Publiekszaken en Burgerzaken
Interne identificatiecode: T53289
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000