68615-2026 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Inhuur Data Scientist/Engineer
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur Data Scientist/Engineer
Beschrijving: Team Gegevensuitwisseling in de Zorg (GidZ) bestaat uit circa 45 collega’s en is verdeeld over een aantal clusters. Elk cluster verricht werkzaamheden die gericht zijn op de gegevensuitwisseling in de zorg. Zorginstituut Nederland zoekt een Data Scientist/ Engineer in de periode van 2 februari 2026 tot 31 december 2026 voor gemiddeld 32 uren per week voor het beheer en de doorontwikkeling van de RIGA module. RIGA – Regelspecificatie iStandaarden & Generatie Applicatie De RIGA-module is een applicatie die het specificeren, valideren en genereren van regels binnen de iStandaarden ondersteunt. De module is ontwikkeld vanuit de behoefte om XSLT-bestanden automatisch te kunnen genereren zonder afhankelijkheid van externe partijen, door gebruik te maken van een gestandaardiseerde, formele taal die zowel voor technische als functionele experts goed te begrijpen is. RIGA zorgt ervoor dat regeldefinities voor alle iStandaarden op een uniforme, machineleesbare én mensleesbare manier kunnen worden opgesteld en geïnterpreteerd. De module geeft helder weer welke afspraken gelden bij het uitwisselen van informatie-elementen binnen een informatiestandaard en maakt daarmee de specificaties eenduidig over de gehele iStandaarden-keten.
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000