686329-2025 - Mededinging
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Flexkrachten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Flexkrachten
Beschrijving: De aanbestedende dienst heeft behoefte aan de levering van zowel Flexkrachten in de buitendienst als de binnendienst. Voorbeelden van buitendienstfuncties zijn allround buurtbeheerders, brugwachters, toezichthouder milieustraat, sporthalbeheerder, toezichthouder milieustraat. Denk hierbij aan functies die in de buitenlucht worden uitgeoefend. Voorbeelden van binnendienstfuncties zijn P&O medewerker, frontofficemedewerker KCC, backoffice toezicht en handhaving, Allround medewerker facilitaire zaken, medewerker administratieve en secretariële ondersteuning, medewerker online dienstverlening, bestuur secretaresse, projectondersteuner. Op basis van deze verwachte afname verwacht de aanbestedende dienst dat de waarde voor de opdracht op jaarbasis uit zal vallen op €1.875.000,-. Dit betekent dat de geschatte totaalomvang van de opdracht €7.500.000,- is. Aan deze raming kan inschrijver echter geen rechten ontlenen.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Flexkrachten
Interne identificatiecode: 1