2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud Testbaan RDW
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is het afsluiten van een contract met één Opdrachtnemer, die verantwoordelijk is voor de uitvoering van het baanonderhoud op het RDW Testcentrum Lelystad. De Opdrachtnemer dient volledig, al dan niet door gebruik te maken van onderaannemers, te kunnen voorzien in het onderhoud van de Testbaan in Lelystad conform de gestelde eisen en wensen. De Opdracht heeft betrekking op het volgende: - Reparatie van beschadigingen van asfalt en basalttegels; - Oppervlaktebehandeling waar nodig van teststroken (bijvoorbeeld epoxy); - Onderhoud en reparatie overige verhardingen om en rond gebouwen; - Onderhoud pompinstallaties; toevoerpompen en pompen die betrekking hebben op de baanbevloeiing. De volgende onderdelen vallen buiten de scope van deze Opdracht: - Onderhoud aan het hoofdgebouw van het RDW Testcentrum, anders dan de gebouwen op het middenterrein van de testbaan; - Onderhoud van poorten, hekwerken en slagbomen; - Onderhoud van verlichting en testkasten; - Reinigen van de kolken op de testbaan; - Onderhoud aan groenvoorzieningen.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 50510000 Reparatie en onderhoud van pompen, kleppen, kranen en metalen containers, 90513600 Diensten voor slibverwijdering, 90513700 Diensten voor het vervoeren van slib, 90610000 Straatreinigings- en veegdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000