2. Procedure
Procedure
Titel: Locatiemanagement voor de gemeentelijke Oekraïne opvang gemeente Noordoostpolder
Beschrijving: Gemeente Noordoostpolder wenst een overeenkomst af te sluiten met een dienstverlener voor het locatiemanagement voor de Oekraïense opvanglocatie in de gemeente. Waar in de afgelopen jaren de nadruk voornamelijk lag op begeleiding van bewoners, verschuift de focus steeds meer naar het bevorderen van zelfredzaamheid en verzelfstandiging. Dit vraagt om een andere benadering en invulling van het locatiemanagement, waarbij ondersteuning gericht is op het versterken van eigen regie en participatie van bewoners. 3.200.000,00
Interne identificatiecode: 20260608239048
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: -
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85311000 Maatschappelijke dienstverlening waarbij onderdak wordt verschaft
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Gemeente Noordoostpolder wenst een overeenkomst af te sluiten met een dienstverlener voor het locatiemanagement voor de Oekraïense opvanglocatie in de gemeente. Waar in de afgelopen jaren de nadruk voornamelijk lag op begeleiding van bewoners, verschuift de focus steeds meer naar het bevorderen van zelfredzaamheid en verzelfstandiging. Dit vraagt om een andere benadering en invulling van het locatiemanagement, waarbij ondersteuning gericht is op het versterken van eigen regie en participatie van bewoners. -
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsoptie