687029-2026 - Wijziging van een opdracht
Nederland – Onderhoud van hoogwaterkeringen – 31198094: Vervangen middenspanningskabels en kabels veilig sluiten lijnen
Aankondiging van wijziging contract
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: 31198094: Vervangen middenspanningskabels en kabels veilig sluiten lijnen
Beschrijving: Deze aanbesteding betrof het vervangen van de middenspanningskabels en grondkabels van de veilig-sluiten-lijnen Oosterscheldekering
Interne identificatiecode: 31198094
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45246410 Onderhoud van hoogwaterkeringen
Aanvullende classificatie (cpv): 31321220 Middenspanningskabels
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie hoofdopdracht zie hoofdopdracht
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 45246410 Onderhoud van hoogwaterkeringen