687223-2024 - Mededinging
Nederland – Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten – Accountantsdiensten gemeenten Heerlen en Maastricht
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Accountantsdiensten gemeenten Heerlen en Maastricht
Beschrijving: De opdracht bestaat uit het leveren van accountantsdiensten, die betrekking hebben op de wettelijke controle van de jaarrekening, inclusief Sisa -bijlage, en de natuurlijke adviesfunctie. Daarnaast hebben Opdrachtgevers in de beschrijving van het perceel aangegeven of specifieke werkzaamheden deel uitmaken van de opdracht. Hierbij moet gedacht worden aan deelverklaringen, subsidieverklaringen en de controle financiële bijdragen raadsfracties. Voor algemene informatie over de gemeenten wordt verwezen naar de gemeentelijke websites: • www.gemeentemaastricht.nl • www.heerlen.nl
Interne identificatiecode: TI-2024-0912
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie aanbestedingsleidraad.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79210000 Boekhoudkundige en auditdiensten, 79212000 Auditdiensten, 79212100 Uitvoeren van financiële audit, 79212300 Uitvoeren van wettelijk verplichte controle, 79212500 Controleren van de boekhouding
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 gemeente Heerlen
Beschrijving: Zie aanbestedingsleidraad.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 gemeente Maastricht