687294-2025 - Mededinging
Nederland – Diensten voor rioolreiniging – Reparatie riolering bij calamiteiten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Reparatie riolering bij calamiteiten
Beschrijving: De aanbestedende dienst wenst met onderhavige opdracht de reparatie van haar riolering en de diverse calamiteiten die zich voordoen bij het beheer van de riolering, met bijbehorende en bijkomende werkzaamheden te bereiken. Een en ander conform het bijgaande RAW-bestek. EUR 17750000
Interne identificatiecode: 634562528/2025-0145
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90470000 Diensten voor rioolreiniging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: volledige opdracht
Beschrijving: volledige opdracht EUR 17.750.000,-
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: er zijn geen extra aankopen voorzien, zie het beschrijvend document.