687341-2025 - Mededinging
Nederland – Telefoon- en datatransmissiediensten – Aanbesteding Telefonie
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanbesteding Telefonie
Beschrijving: Zie beschrijvend document 230.000 euro exclusief BTW per kalenderjaar
Interne identificatiecode: BOOR/2025/075
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De opdracht omvat de inzameling en verwerking van diverse afvalstromen van Stichting BOOR.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 64210000 Telefoon- en datatransmissiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Telefonie
Beschrijving: <invoegen omschrijving> zie omschrijving in begeleidend document
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verleningsmogelijkheden