2. Procedure
Procedure
Titel: ICT-Gebruikershardware
Beschrijving: Openbare Europese aanbesteding voor een raamovereenkomst met één leverancier voor smartphones, tablets en accessoires, en één leverancier voor werkplek- en randapparatuur. De opdrachtwaarde De geschatte waarde van de totale opdracht bedraagt €6.500.000,- exclusief btw. Dit is voor de gehele duur van deze opdracht, inclusief mogelijke verlengingen en opties. De maximale waarde van de opdracht bedraagt €9.000.000 exclusief btw. Perceel 1 De geschatte waarde van perceel 1 bedraagt €3.500.000,- exclusief btw. Dit is voor de gehele duur van deze opdracht, inclusief mogelijke verlengingen. De raamovereenkomst van perceel 1 heeft een maximale waarde van €4.000.000 exclusief btw. Perceel 2 De geschatte waarde van perceel 2 bedraagt €3.000.000,- exclusief btw. Dit is voor de gehele duur van deze opdracht, inclusief mogelijke verlengingen. De raamovereenkomst van perceel 2 heeft een maximale waarde van €5.000.000 exclusief btw.
Interne identificatiecode: 2025-35
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbare Europese aanbesteding voor een raamovereenkomst met één leverancier voor smartphones, tablets en accessoires, en één leverancier voor werkplek- en randapparatuur.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 30212000 Hardware voor minicomputer, 30213000 Personal computers, 30231300 Beeldschermen, 30237000 Onderdelen, toebehoren en benodigdheden voor computers, 32250000 Mobiele telefoons
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Smartphones, tablets en accessoires
Beschrijving: Openbare Europese aanbesteding voor het sluiten van een raamovereenkomst met één partij voor de levering van Smartphones, tablets en accessoires inclusief dienstverlening. De geschatte waarde van perceel 1 bedraagt €3.500.000,- exclusief btw. Dit is voor de gehele duur van deze opdracht, inclusief mogelijke verlengingen. De raamovereenkomst van perceel 1 heeft een maximale waarde van €4.000.000 exclusief btw.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 32250000 Mobiele telefoons
Aanvullende classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
Opties:
Beschrijving van de opties: Niet van toepassing
Perceel: LOT-0002
Titel: Werkplek- en randapparatuur
Beschrijving: Openbare Europese aanbesteding voor het sluiten van een raamovereenkomst met één partij voor de levering van Werkplek- en randapparatuur inclusief dienstverlening. De geschatte waarde van perceel 2 bedraagt €3.000.000,- exclusief btw. Dit is voor de gehele duur van deze opdracht, inclusief mogelijke verlengingen. De raamovereenkomst van perceel 2 heeft een maximale waarde van €5.000.000 exclusief btw.
Interne identificatiecode: 2
Aanvullende classificatie (cpv): 30213000 Personal computers