2. Procedure
Procedure
Titel: Backoffice applicatie RBL
Beschrijving: De RBL wenst een nieuwe backoffice-applicatie voor de uitvoering van de Wmo & Jeugdzorg aan te schaffen per 1-1-2027. Dit betreft een SaaS-oplossing. De RBL zoekt met nadruk naar een professionele en betrouwbare partner. ca. 340.000 euro over 4 jaar dit is exclusief implementatiekosten.
Interne identificatiecode: 861083
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48219300 Administratieve software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De RBL wenst een nieuwe backoffice-applicatie voor de uitvoering van de Wmo & Jeugdzorg aan te schaffen per 1-1-2027. Dit betreft een SaaS-oplossing. De RBL zoekt naar een professionele en betrouwbare partner. ca. 340.000 euro voor 4 jaar exclusief implementatiekosten.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Initiele looptijd van de overeenkomst bedraagt twee jaar met daaraan gekoppeld viermaal de optie dit contract met telkens twee jaar te verlengen. De maximale duur van de overeenkomst bedraagt daarmee 10 jaar