2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst van 4 jaar - Strijkregels
Beschrijving: Strijkregels
Interne identificatiecode: 0000728485
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34946122 Contrarails
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 0000728478 - 1
Interne identificatiecode: 1