2. Procedure
Procedure
Titel: Max Planck Institute Europese aanbesteding schoonmaakonderhoud
Beschrijving: Schoonmaakdiensten in het kantoor van Max Planck Institute in Nijmegen -
Interne identificatiecode: EX-000730-FJ
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919200 Schoonmaken van kantoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: MPI
Beschrijving: Schoonmaakonderhoud kantoor MPI in Nijmegen
Interne identificatiecode: 1