Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Midden-Noord-Brabant (NL412)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Tilburg
Algemene informatie