687553-2025 - Mededinging
Nederland – Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging – Inhuur Senior Toezichthouder Nieuw Reijerwaard
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur Senior Toezichthouder Nieuw Reijerwaard
Beschrijving: Inhuur Senior Toezichthouder Nieuw Reijerwaard Inhuur voor twee jaar, 24 uur per week. Drie keer een optie tot verlenging van telkens één jaar.
Interne identificatiecode: -
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Inhuur Senior Toezichthouder
Beschrijving: Inhuur Senior Toezichthouder Inhuur Senior Toezichthouder voor twee jaar, met drie keer een optie tot verlenging van telkens één jaar.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De opdrachtgever kan drie keer de opdracht met telkens één jaar verlengen.