2. Procedure
Procedure
Titel: Nieuwbouw Klameare
Beschrijving: De gemeente Súdwest-Fryslân heeft besloten een nieuw cultureel ontmoetingscentrum genaamd Kultuerhús Klameare in Workum te realiseren. Het nieuw te realiseren Kultuerhús heeft een oppervlakte van ongeveer 2.479 m2 BVO en biedt gelegenheid voor de vestiging van: > een bibliotheek (gebruiker: Bibliotheken Mar & Fean); > een filmhuis; > een theaterfunctie; > diverse (multifunctionele) zalen; > horeca (bar en keuken); > kantoorruimte; > werkplekken.
Interne identificatiecode: SWF25103
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45212000 Gebouwen voor vrijetijdsbesteding, sport, cultuur, logies en restaurant
Aanvullende classificatie (cpv): 45100000 Bouwrijp maken van terreinen, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 45400000 Afwerking van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: een nieuw cultureel ontmoetingscentrum genaamd Kultuerhús Klameare in Workum Het nieuw te realiseren Kultuerhús heeft een oppervlakte van ongeveer 2.479 m2 BVO en biedt gelegenheid voor de vestiging van: > een bibliotheek (gebruiker: Bibliotheken Mar & Fean); > een filmhuis; > een theaterfunctie; > diverse (multifunctionele) zalen; > horeca (bar en keuken); > kantoorruimte; > werkplekken.
Interne identificatiecode: 1