See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding: Flexibele arbeid
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is om een Raamovereenkomst af te sluiten met twee (2) Opdrachtnemers bestaande uit zowel een Primaire opdrachtnemer als een Secundaire opdrachtnemer die beiden in de behoefte aan Flexibele arbeidskrachten (bestaande uit alle functies binnen schaal 1 tot en met 6) van DNB kunnen voorzien.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000