2. Procedure
Procedure
Titel: Lesprogramma voor jongeren tegen criminaliteit voor RIEC Den Haag
Beschrijving: Deze opdracht betreft het ontwikkelen (in samenwerking met RIEC Den Haag), testen en uitvoeren van een lesprogramma gericht op het versterken van de bewustwording en weerbaarheid van jongeren tegen criminaliteit. Het programma bestaat uit 5 lessen voor leerlingen uit klas 1 en 2 van praktijk-, vmbo- en vmbo-havo-onderwijs in de regio’s Haaglanden en Hollands Midden. De lessen worden jaarlijks in circa 180 klassen uitgevoerd en zijn erop gericht jongeren te helpen risico’s en negatieve invloeden te herkennen, weloverwogen en positieve keuzes te maken en weerbaar te zijn tegen verleidingen die kunnen leiden tot betrokkenheid bij criminaliteit.
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: SAS-procedure, zie leidraad
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80000000 Diensten voor onderwijs en opleiding
Aanvullende classificatie (cpv): 80200000 Diensten voor secundair onderwijs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000