687750-2026 - Mededinging
België – Uitvoeren van onderzoek – Evaluatie van de implementatie van de proeftuin Pioniersscholen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Evaluatie van de implementatie van de proeftuin Pioniersscholen
Beschrijving: Zie opdrachtdocumenten
Interne identificatiecode: ASK/2026/11
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73110000 Uitvoeren van onderzoek
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ASK/2026/11 - 1
Interne identificatiecode: 1