2. Procedure
Procedure
Titel: Overflow contactcenter
Beschrijving: Het doel van deze opdracht voor aanneming van diensten is de capaciteit van de interne diensten op verzoek uit te breiden wanneer deze overbelast zijn, met betrekking tot (maar niet beperkt tot) de behandeling van klachten, oproepen en e-mails in verband met Egov-projecten, in de vorm van een contactcenter dat verschillende diensten aanbiedt. Ook Smals-leden kunnen gebruik maken van deze uitgebreide capaciteit.
Interne identificatiecode: Smals-BB-001.007/2022
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79512000 Telefonisch informatiecentrum
Aanvullende classificatie (cpv): 79512000 Telefonisch informatiecentrum
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Smals-BB-001.007/2022 – Overflow contactcenter - 1
Interne identificatiecode: 1