2. Procedure
Procedure
Titel: All-in exploitatiebegeleiding onder franchise voor uitbating koffiebar
Beschrijving: All-in exploitatiebegeleiding onder franchise voor uitbating koffiebar
Interne identificatiecode: PPP0CP-2512/4274/20241152 TR
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 03131100 Koffiebonen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 20241152 TR_1
Aanvullende classificatie (cpv): 15860000 Koffie, thee en aanverwante producten, 15861000 Koffie, 15861100 Gebrande koffie, 15861200 Cafeïnevrije koffie, 15862000 Koffiesurrogaten, 39711310 Elektrische koffiezetapparaten
Opties:
Beschrijving van de opties: Toegestane opties (zie inventaris) Vrije opties (zie inventaris)