688062-2024 - Resultaat
België – Loodgieters- en verwarmingsmateriaal – Raamcontract levering sanitaire onderdelen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamcontract levering sanitaire onderdelen
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het leveren van sanitair en HVAC materiaal, voornamelijk voor dringende herstellings-, onderhouds- en/of renovatiewerken. Woonsprong is een sociale woonmaatschappij en heeft een patrimonium van ruim 4700 wooneenheden gelegen op het grondgebied Oostende, Bredene, Middelkerke, Oudenburg, Gistel en Ichtegem. Woonsprong heeft een eigen magazijn. Dit magazijn voorziet de ploeg van eigen techniekers van het nodige materiaal voor dringende herstellings-, onderhouds- en/of renovatiewerken. Voor de werken verricht door het eigen team van techniekers is het belangrijk dat de materialen nodig om deze werken te kunnen uitvoeren, aanwezig zijn in het magazijn of kunnen opgehaald worden bij de leverancier. Vandaar hecht Woonsprong belang aan kwaliteitsvolle materialen die bovendien tijdig geleverd worden.
Interne identificatiecode: PPP0O3-519/4244/WS-2024-10
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44115200 Loodgieters- en verwarmingsmateriaal
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Raamcontract levering sanitaire onderdelen
Interne identificatiecode: WS-2024-10_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 44411000 Sanitair
Aanvullende classificatie (cpv): 42131400 Kranen en afsluiters voor sanitaire installaties, 44115200 Loodgieters- en verwarmingsmateriaal