2. Procedure
Procedure
Titel: Aanstellen ontwerpteam voor de renovatie van ongeveer 50 woningen, Brugge Sint-Pietersmolenwijk
Beschrijving: Aanstellen ontwerpteam voor de ingrijpende energetische renovaties van ongeveer 50 sociale huurwoningen met deels de sloop van een beperkt aantal woningen.
Interne identificatiecode: Vivendo 02.06.5657 - Aanstellen ontwerpteam
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Vivendo 02.06.5657 - Aanstellen ontwerpteam - 1
Interne identificatiecode: 1