2. Procedure
Procedure
Titel: Ketenregie bij Ketendoorbraakproject “Hergebruik in de Meubelsector”
Beschrijving: Het ketendoorbraakproject ”Hergebruik in de Meubelsector” richt zich op de circulariteit van meubels voor de consumentenmarkt. Om dit te bewerkstelligen is in 2022 The ReUse Alliance opgericht. In deze alliantie werken verschillende soorten stakeholders samen: grote bedrijven (o.a. IKEA, Marktplaats en POS), duurzame veranderaars, kringloopwinkels, reparateurs, tweedehands platforms en de overheid. De alliantie heeft als hoofddoel om in 2030 is de levensduur van meubels verlengd te hebben, waardoor er jaarlijks minder meubels worden weggegooid. Dit willen zij bereiken in een meerjarige samenwerking langs vijf actielijnen. Dit project vereist een ketenregieteam die de juiste condities kan scheppen, zodat we deze keten van hergebruik kunnen realiseren. De ketenregisseur identificeert hierbij gezamenlijke systeembarrières en zorgt dat deze worden opgelost door de juiste partijen. De start van de aanbesteding staat gepland voor oktober 2024. -
Interne identificatiecode: 202407202
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: -
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90713000 Adviesdiensten inzake milieuproblematiek
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Ketenregie bij Ketendoorbraakproject ”Hergebruik in de Meubelsector”
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie tot verlenging van de opdracht.